Oferta

  OPTIMA BG wykonuje pełen zakres prac geodezyjnych: począwszy od regulacji stanów prawnych, przygotowania inwestycji, map do celów projektowych, przez obsługę budowy wraz z wykonaniem dokumentacji powykonawczej i dokumentów do odbioru.
  OPTIMA BG pracuje na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.

Przygotowanie inwestycji

  Wykonujemy wszystkie usługi geodezyjno-prawne związane z przygotowanie inwestycji. Przygotowujemy materiały urzędowe (wypisy, wyrysy, księgi wieczyste, miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, uzgodnienia ZUD). Badamy stany prawne nieruchomości, zarówno w Ośrodkach Geodezyjnych, jak i Sądach. Mamy bogate doświadczenie w pracy w katastrze austriackim, pruskim i rosyjskim.
  Wykonujemy podziały nieruchomości, regulacje stanów prawnych oraz mapy do celów prawnych. Zajmujemy się rozgraniczeniami i ustaleniem granic działek.

Mapy

  Wykonujemy wszystkie mapy do celów projektowych wraz z pomiarami terenowymi. Specjalizujemy się modelach przestrzennych terenu, przekrojach podłużnych i poprzecznych. Budujemy modele stanu zerowego i wizualizacje. Zrealizowaliśmy ponad tysiąc prac z zakresu dróg, mostów, torów, infrastruktury i obiektów kubaturowych.

Realizacja inwestycji

  Nasza kadra to doświadczeni na wielu budowach inżynierowie, którzy realizowali przebudowy dróg i autostrad, małych obiektów budowlanych, jak i dużych galerii, obiektów publicznych. Potrafimy obsłużyć precyzyjne prace związane z budową torowisk i linii kolejowych. Monitorujemy również wpływ wykonywanych prac budowlanych na otoczenie oraz odkształcenia i przemieszczenia obiektów. Posiadamy precyzyjny sprzęt geodezyjny, który pozwala uzyskać najwyższą dokładność prac pomiarowych.

Postępowania administracyjne

  Posiadamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu wszelkich  postępowań administracyjnych związanych z nabywaniem terenu lub pozyskiwaniem decyzji. Procedury ULD/ ZRID, ULICP, lokalizacje linii kolejowych, ustalenie linii brzegowych oraz modernizacje ewidencji gruntów i budynków wraz z zakładaniem baz EGIB, BDOT 500, GESUT wykonaliśmy z powodzeniem wielokrotnie na terenie różnych województw. Dodatkowo wykonujemy wyceny nieruchomości, inwentaryzacje zieleni.

Obszar działania

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, pozwala nam to wykonywać wszystkie prace z rejonu Małopolski oraz Śląska na miejscu. Do realizacji większych zadań zakładamy oddziały terenowe (Łódź, Bielsko-Biała, Tarnów, Jarosław).
  Zainteresowani również jesteśmy pracami na terenie całej Polski i dzięki dobrej organizacji zrealizowaliśmy wiele zleceń we wszystkich niemal rejonach naszego kraju.
  Warszawa, Poznań, Gdańsk, Łódź, Rzeszów, Tarnów, Bydgoszcz, Katowice, Częstochowa, Tarnów, Lublin - to tylko część miast w których zrealizowaliśmy swoje projekty.
Ten serwis korzysta z plików cookies.